02.12.2015

Latgales sirdspukstiŠobrīd vairāk kā jebkad agrāk ir uzplaukusi iedzīvotāju mīlestība pret savu dzimteni- Latviju. Par patriotu būt mūsdienās ir lepnums un gods, arvien lielāku popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū gūst latviešu tautas dzīves gudrības un tradīciju, Latvijas vēstures un kultūras izzināšana.

Zināms, ka patriotisms ir viens no apstākļiem, kas nosaka nācijas dzīvotspēju un veido cilvēku atbildības sajūtas veidošanos pret savu valsti. Situācijā, kad iedzīvotāju skaits Latvijā strauji samazinās un ir ārpolitiska nestabilitāte, biedrība „Balvu olūts” ir izdevusi unikālu, sirsnīgu un skaistu grāmatu „Latgales sirdspuksti”.

 Šī grāmata ir sava veida Latgales vizītkarte. Tā apvieno visus Latgalē dzīvojošo tautību iedzīvotājus un ir lielisks integrācijas piemērs, jo mūsu cilvēki, vai tie būtu latvieši, krievi, vai baltkrievi atzīstas mīlestībā Latgalei un Latvijai. Tajā apkopoti 150 Latgalē dzīvojošo dzejnieku un fotogrāfu darbi no visiem 20 Latgales novadiem. Dzeja ir latviešu, latgaļu, krievu un pat baltkrievu valodā. Lasītājs šajā grāmatā iepazīs Latgali un tās ļaudis, vēlēsies apceļot un izprast šo savdabīgo, krāšņo un sirsnīgo mūsu valsts novadu- Latgali. Krājums ir noformēts Latvijas valsts karoga krāsās un tā saturs ir bez lieka patosa. Grāmata ir lieliska un neatkārtojama dāvana sadarbības partneriem, draugiem, radiniekiem, dzejas un foto cienītājiem.

Grāmata ir tapusi pateicoties Balvu, Ciblas, Dagdas, Kārsavas, Krāslavas, Krustpils, Viļakas, Viļānu, Zilupes, Ludzas, Daugavpils novadu pašvaldību un Rēzeknes pilsētas domes atbalstam. Grāmatu atzinīgi ir novērtējis Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis un Saeimas deputāti. Līdz šim grāmatai bijuši vairāki atklāšanas pasākumi, tostarp arī Rīgā 4.novembrī, kuru šobrīd var apskatīt www.skaties.lv mājas lapā sadaļā šodien novados http://skaties.lv/latvija/novados/izdots-latgalei-veltits-dzejas-un-foto-albums/ .

Piedāvāju iegādāties grāmatu „Latgales sirdspuksti” tikai par 12 eiro (ieskaitot PVN un pasta izdevumus). Pasūtījuma veikšanai lūdzu uzrakstīt vēstuli uz norādīto e-pastu. Pēc rēķina apmaksas nosūtīsim jums grāmatu pa pastu.

Biedrības „Balvu olūts” valdes priekšsēdētāja Zanda Arnicāne
Tel.: +371 28334577, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.