29.03.2013 IMG_5558Pašā pavasara sākumā un pavisam tuvu Lieldienām Varakļānu kultūras namu piepildīja mazo cālīšu skanīgās balsis.
Šogad mazo vokālistu konkursā piedalījās 17 bērniņi. Mazie dziedātāji kopā ar vecākiem un vokālajiem pedagogiem – Teresiju Pelšu, Sintiju Veipu, Līvu Kanču – bija domājuši gan par cālīšu dziesmiņām, gan skatuves tēlu. Mazie vokālisti dziedāja sirsnīgi – dažs kautrīgāk un sapņaināk, dažs drošāk un skanīgāk, bet dažam no satraukuma izlauzās emocionāla nopūta.

 Pēc visu konkursa dalībnieku noklausīšanās žūrijas komisija – Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas pasniedzēja, vokālā pedagoģe Danuta Kārkliniece, Latvijas Mūzikas akadēmijas absolvente, mūziķe Linda Nebēdniece,Varakļānu mūzikas skolas pasniedzēja Agnija Strūberga – nolēma mazajiem vokālistiem piešķirt šādus titulus:

» „Varakļānu novada Cālis – 2013” – Sigita Kanča,
» Vice cālis – Samanta Vilkauša,
» Cālis džentlmenis – Roberts Strods,
» Skanīgākais cālis – Katrīna Latkovska,
» Sapņainākais cālis – Adriāna Pastare,
» Stilīgākais cālis – Karīna Upeniece,
» Pavasarīgākais cālis – Rūta Grudule,
» Kautrīgākais cālis – Dita Āboliņa,
» Elegantākais cālis – Katrīna Skutele,
» Centīgākais cālis – Samanta Gailuma,
» Smaidīgākais cālis – Dagmāra Tropa,
» Cālīte dāmīte – Sigita Onufrijeva,
» Šarmantākais cālis – Estere Šcucka,
» Kārtīgākais cālis – Rinalds Latkovskis,
» Saldākais cālis – Everita Marija Mačuļska,
» Ritmiskākais cālis – Rodrigo Strods,
» Nopietnākais cālis – Rinalds Eiduks.

Kamēr žūrijas komisija vērtēja mazos vokālistus, skatītājiem ar ieejas biļeti bija iespēja nobalsot par savu simpātiju. Šogad skatītāji ļoti aktīvi balsoja par sev tīkamajiem vokālistiem, un viņu simpātijas iemantoja 2 mazie cālīši – Sigita Kanča un Samanta Gailuma.
Par šo pavasarīgo svētku sagatavošanu un norisi paldies vecākiem, vokālajiem pedagogiem, žūrijai, Varakļānu kultūras nama un tautas bibliotēkas meitenēm, pasākuma vadītājām un skatītājiem!
Bildes no pasākuma apskatāmas šeit

IMG_5558

IMG_5565

IMG_5568