Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību darba devējiem, pašvaldību un nevaldības organizāciju pārstāvjiem un viņu bērniem organizē ģimeņu forumu “Ja vien mēs vairāk sarunātos”

Gimenu forums programma Madona 

Foruma virstēma: “Cieņpilna konfliktu risināšana”

Kad:     piektdien, 19. aprīlī

Kur:     Madonas novada kultūras centrā (Raiņa iela 12)

Cikos: 10:00 – 16:00

Foruma laikā dalībniekus ar īsām izglītojošām lekcijām un iedvesmas runām konfliktsituāciju risināšanā iepazīstinās eksperti un Latvijā atpazīstamas personības.

Lekciju vadītāji:

  • Jēkabs Rēdlihs – hokejists, personības izaugsmes treneris
  • Ilze Dzenovska – sertificēta mediatore, apzinātas komunikācijas trenere
  • Agnese Pumpure – “Draugiem group” mācību projektu vadītāja, mentore
  • Līga Bērziņa – biedrības “Latvijas autisma apvienība” un uzvedība.lv vadītāja

Pēc pusdienām dalībniekiem būs iespēja piedalīties interaktīvās darba grupās, kurās, analizējot vairāku konfliktsituāciju potenciālos risinājumus, varēs apgūt un kopā ar speciālistiem praktizēt dažādas metodes, kā rīkoties cieņpilni.

Darba grupu vadītāji:

  • Līga Bērziņa – biedrības “Latvijas autisma apvienība” un uzvedība.lv vadītāja
  • Ilze Dzenovska – sertificēta mediatore, apzinātas komunikācijas trenere
  • Sigita Zankovska – Odiņa – SIF vecākā eksperte dažādības vadības jautājumos

Paralēli lekcijām un darba grupām bērniem tiks piedāvāta atsevišķa, īpaši sagatavota izklaides programma, kurā sadarbībā ar “Laboratorium zinātnes skolu” viņi varēs piedalīties aizraujošu eksperimentu veikšanā, bet pēcāk kopā ar iluzionistu Valdemāru apgūt maģiskus burvju trikus.

Ņemot vērā, ka programma piemērota pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, foruma dalībnieku – bērnu vecums ir no 3 līdz 8 gadiem.

Forumā piedalīsies arī Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs un SIF sekretariāta direktores vietniece Dace Spaliņa, bet par foruma dalībniekiem rūpēsies brāļi Kozlovski. Savukārt jaunākos foruma apmeklētājus palīdzēs izklaidēt un pieskatīt multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra KUBS pārstāvji.

Tā kā apmeklētāju skaits ir ierobežots, aicinām laicīgi pieteikt savu un savu bērnu dalību, aizpildot pieteikuma VEIDLAPU ŠEIT.

Plašāka informācija par pasākumu - https://ej.uz/Madona_Forum

Uz tikšanos ģimeņu forumā!

PIelikums