Sestdien, 2. decembrī plkst. 13:00 “Nezināmā Rēzekne”, sadarbībā ar Rēzeknes Mākslas namu rīko lekciju, putnu vērošanas pārgājienu un tauku bumbu taisīšanas darbnīcu putnu vērotājas Elīnas Gaveiko vadībā.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt kādus putnus varam sastapt ziemā, kad šķiet, ka visi putni, atskaitot vārnas, zīlītes un zvirbuļus ir aizlidojuši. Kā tos pamanīt, atpazīt, piebarot un ziņot par tiem Dabas Datos.

 

Ja ir iespēja, aicinām ņemt līdzi binokli putnu vērošanai un sēkliņas un taukus tauku bumbu pagatavošanai. Tiem, kam līdzi nekas nebūs, izejvielas tauku bumbu gatavošanai tiks piedāvātas.

Dalības maksa – brīvprātīgs ziedojums.

Lekcijas notiks Rēzeknes Mākslas namā 18. novembra ielā 26.

Papildus informācija par plānotajām lekcijām, sazinoties pa tālruni 29833890 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

“Nezināmā Rēzekne” ir pilsētplānošanas, arhitektūras, kultūrvēstures un etnogrāfijas pētīšanas entuziasti, kas īsteno dažādas lokālo vidi pilnveidojošas un sabiedrību izglītojošas iniciatīvas.

Informāciju sagatavoja: Andris Uškāns, 2983890, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.