NVO tirgus afisa 06

Novembra mēneša izskaņā Madonas pilsētā notiks tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums “NVO tirgus”, kur aicinātas pieteikties Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas. NVO tirgu rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.

 NVO tirgus ielugums 03

NVO tirgū aicinātas piedalīties biedrības, nodibinājumi un neformālas apvienības no Vidzemes reģiona, līdz 15. novembrim aizpildot anketu https://ej.uz/NVOtirgus2023 vai noskenējot afišas QR kodu afišā. Lai veicinātu lielāku izpratni par savas NVO mērķiem, aktivitātēm un darbību, pasākumā NVO aicinātas iekārtot savus mini informējošos stendus. NVO tirgus notiks 22. novembrī, Madonas biznesa attīstības centrā (Saieta laukumā 2A) no plkst. 9:00 līdz 17:00. 

Pirmajā pasākuma daļā NVO tirgus dalībnieki tiks iepazīstināti ar pašreizējām aktualitātēm NVO sektorā un iespējām valstī, kā arī iedvesmosimies no dažādu Vidzemes NVO pieredzes stāstiem. Pēc kopīgām pusdienām pasākuma otrajā daļā uzzināsim par dažādiem šobrīd aktuālajiem digitālajiem rīkiem, kurus jau NVO tirgus laikā varēsim likt lietā, un izveidot savas organizācijas vizītkarti.

Šogad Vidzemes NVO pasākums notiek Madonā, tāpēc dzirdēsim Madonas NVO veiksmes stāstus: biedrības “Aronas pīlādzis”, “Laiks tagad” un Madonas Valsts ģimnāzijas atbalsta fonds dalīsies pieredzē par veiksmīgi realizētajiem projektiem. Dzirdēsim arī Vidzemes NVO pieredzes stāstus, kuru īstenošanu atbalstījis Aktīvo iedzīvotāju fonds. Fonds “Iespēju tilts”, Ogres attīstības biedrība un Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “Talantu kalve” dalīsies ar rīkotajām aktivitātēm finanšu piesaistē un instrumentiem, ko īsteno paši savas saimnieciskās darbības uzturēšanai.

Jānorāda, ka NVO tirgus tiek rīkots projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Vidzemes reģionā” 2023. - 2024. gada ietvaros. Pasākuma rīkošanu atbalsta Madonas novada pašvaldība, Latvijas Republikas Kultūras ministrija, kā arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.

NVO tirgus vizualis 02

Papildu informācija: Undīne Blumberga - Šakuna, Valmieras novada fonds

Tālrunis: 2009979, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/

Ziņu sagatavoja: Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds

Tālrunis: 27820430, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/