Paziņojums

PAZIŅOJUMS

par piegādātās siltumenerģijas pakalpojuma tarifa samazināšanu

           Varakļānu novada dome 28.09.2023. sēdē ar lēmumu Nr. 12.18 Par piegādātās siltumenerģijas pakalpojuma tarifa apstiprināšanulēma par pašvaldības kapitālsabiedrības Varakļānu “Dzīvokļu komunālais uzņēmums” SIA nodrošinātā centralizētās siltumapgādes pakalpojuma tarifa samazināšanu par 15,4%. Aprēķini veikti pamatojoties uz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 14.04.2010. lēmuma “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika” izstrādāto tarifa aprēķina metodiku. Tarifs tiks piemērots ar 2023. gada apkures sezonas sākumu!

Pakalpojuma veids

Spēkā esošais tarifs

EUR/MWh

(bez PVN)

Tarifs ar 10.2023.
EUR/MWh

(bez PVN)

siltumenerģijas piegāde

103,41

87,54

Tarifa aprēķins ir veikts ņemot vērā faktiskās siltumapgādes izmaksas iepriekšējā periodā un energoresursu (elektroenerģija, kurināmais), materiālu un darbaspēka izmaksu pieaugumu.

 Tarifs

Jautājumu gadījumā aicinām vērsties Varakļānu “Dzīvokļu komunālais uzņēmums” SIA

adresē: Rīgas iela 13, Varakļāni pirmajā stāvā vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

tālrunis: 26499918 (Kristīna)