Lielā talka 2023

leila talka

Lielā talka 2023 norisināsies 22. aprīlī

Šogad Varakļānu novada kopējā talkošanas vieta ir “Siliņā” ( Rīgas iela 101, Varakļāni). Sākums no plkst. 9:00, kur plānots sakopt un labiekārtot atpūtas vietu.

Mājaslapā www.talkas.lv, Tu vari ērti pieteikt savu talkošanas vietu, apskatīt visas oficiāli reģistrētās talku vietas, ko organizē aktīvākās pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti. Katrā reģistrētajā talkas vietā ir nozīmēta atbildīgā persona.

Varakļānu novada Lielās talkas 2023 koordinators ir Vilnis Dzērvītis tel. 26101180. Atkritumu maisus talcinieki varēs saņemt bez maksas. Talkas laikā atkritumu vākšana notiek tikai izsniegtajos maisos! Visa informācija par maisiem un citiem jautājumiem pieejama pie koordinatora! Savus piepildītos maisus atstāj TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu informē kontaktpersonu (Vilni).

Šogad viena no Lielās talkas 2023 aktivitātēm ir latvāņu izplatības ierobežošana sīkāka informācija pieejama www.talkas.lv, kā arī Varakļānu novada pašvaldības mājaslapā www.varaklani.lv