bild

Varakļānu novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) aicina līdz 6.augustam iesniegt bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu pieteikumus. Pieteikties nometņu īstenošanai var jebkura fiziska persona, kura normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, vai juridiska persona, vai valsts vai pašvaldības iestāde. Saskaņā ar vadlīnijām nometnes ir jāīsteno līdz augusta beigām.

Izsludinātā projektu konkursa mērķgrupa ir bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 18 gadiem (ieskaitot), kuri primāri atbilst šādiem kritērijiem: sociālā riska grupas bērni un jaunieši (maznodrošinātie, no daudzbērnu ģimenēm, ar mācīšanās, uzvedības, psihoemocionālajiem traucējumiem, ārpusģimenes aprūpē esošie bērni u. c.), bērni un jaunieši ar speciālām vajadzībām (var nepiemērot noteikto maksimālo vecuma ierobežojumu), bērni un jaunieši, kuri ir tikuši ierobežoti savu spēju un talantu izkopšanā, individuālo kompetenču pilnveidē un kolektīvajā darbībā valstī noteikto epidemioloģisko ierobežojumu dēļ. Minimālais dalībnieku skaits vienā nometnē ir 15.

Maksimālais atbalsta apjoms ir 19 eiro dienā par viena bērna dalību piecu dienu nometnē. Viens nometņu organizētājs var īstenot vairākas nometnes. Bērnu dalība nometnē jānodrošina bez likumisko pārstāvju līdzfinansējuma. Nometnes īstenošanas laiks - no 16. līdz 30. augustam.

Konkursam pieteiktos projektus izvērtēs konkursa vērtēšanas komisija. Projekta rezultāti tiks paziņoti līdz 10.augustam.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2021. gada 6.augustam plkst. 12.00:

  • papīra formātā, Varakļānu novada pašvaldībā, Rīgas ielā 13, Varakļānos, LV-4838,

elektroniskā formātā, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, jāiesūta elektroniski e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikuma-veidlapa

Vadlinijas

nolikums