Par savas daudzdzīvokļu mājas atjaunošanu vidzemnieki aicināti jautāt Vidzemes EnergoGidam

EnergoGids

Lai palīdzētu iedzīvotājiem virzīties ceļā uz savas daudzdzīvokļu mājas atjaunošanu, kopš šī gada aprīļa Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) teritorijā darbojas Vidzemes EnergoGids. Tas ir bezmaksas informatīvais atbalsta punkts, kas piedāvā iespēju iedzīvotājiem gan klātienē, gan attālināti satikties ar energoefektivitātes ekspertu un uzdot savu jautājumu par ēkas atjaunošanas soļiem.

 

Lasīt tālāk: Par savas daudzdzīvokļu mājas atjaunošanu vidzemnieki aicināti jautāt Vidzemes EnergoGidam

22. jūnijā

Ieliigoshana Varakljaanos

3. augustā

Beerniibas sveetki 2024

Fotoizstāde

Novada muzeja(8)

VUGD: Bērna dzīvība un drošība ir pieaugušo atbildība

Bērna dzīvība un drošība ir pieaugušo atbildība

Drosiba vasara FB 2024 

Neapdomīga un pārgalvīga rīcība, kā arī nezināšana nereti noved pie traģiskiem negadījumiem. Aizvadītajā vasarā no ūdentilpēm izcelts viens nepilngadīgs bojāgājušais, bet dažādos negadījumos izglābti 23 nepilngadīgie. Visbiežāk palīdzība sniegta dažādos sadzīves negadījumos, kas saistīti, piemēram, ar kāda ķermeņa daļas iesprūšanu riteņu spieķos, aiz radiatoriem, mēbeļu konstrukcijās utt., kā arī situācijās, kad nepilngadīgie atrodas uz ēku jumta vai kokā un paši saviem spēkiem nevar nokļūt lejā. Šādos sadzīves negadījumos izglābti septiņi, bet augstumā – seši nepilngadīgie. Ugunsgrēkos aizvadītajā vasarā gāja bojā divi, cieta četri un izglābts viens nepilngadīgais.

Lasīt tālāk: VUGD: Bērna dzīvība un drošība ir pieaugušo atbildība

20. jūnijā

Saulgriezu sievu aplis

"Projekta "Ce4Re" partneri no Somijas un Zviedrijas iepazīstas ar Vidzemes restorānu pieredzi

Projekta “Ce4Re” partneri viesojas Vidzemē

Ce4Re Latvija 28 29 05 2024

28. un 29. maijā Cēsu un Valmieras pusē viesojās Vidzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta “Ce4Re” partneri no Somijas un Zviedrijas.

Projekts “Ce4Re: Aprites ekonomikas risinājumi restorānu sektorā” ir vērsts uz aprites ekonomikas principu ieviešanu restorānu nozarē Centrālā Baltijas jūras reģionā. Tā mērķis ir veicināt pārdomātu resursu patēriņu un atkritumu samazināšanu, izstrādājot vienotus risinājumus, kas aptver pārtikas iegādes, gatavošanas un pasniegšanas posmus. Projekta partneri ir Satakuntas lietišķo zinātņu universitāte (Somija), Organiskās pārtikas centrs (Zviedrija), Puhajarvi institūts (Somija) un Vidzemes plānošanas reģions (Latvija).

Lasīt tālāk: "Projekta "Ce4Re" partneri no Somijas un Zviedrijas iepazīstas ar Vidzemes restorānu pieredzi