IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI!

VARAKĻĀNU NOVADA PAŠVALDĪBA INFORMĒ PAR DARBA ORGANIZĀCIJU ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS IETVAROS LĪDZ 2020.GADA 9.JŪNIJAM

Klientu apkalpošanas centrs, pašvaldības administrācija tiek slēgta klātienes apmeklējumiem.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Varakļānu novada dome līdz 9. jūnijam normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veiks attālināti.

Klientu apkalpošana, dokumentu pieņemšana un izskatīšana tiks nodrošināta elektroniskā saziņā un pa tālruni. Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar domes darbiniekiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski.

TELEFONA NUMURI UZZIŅĀM:

Domes priekšsēdētājs: 29419134

Izpilddirektors: 29285545

Sekretāre: 64860840

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI: PAŠVALDĪBAS IESTĀŽU DARBA ORGANIZĀCIJA ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju COVID-19 vīrusa dēļ, gandrīz visās Varakļānu novada pašvaldības struktūrās un iestādēs pārtraukta apmeklētāju pieņemšana klātienē, kā arī noteikti citi ierobežojumi.

Varakļānu novada pašvaldība:

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Varakļānu novada dome līdz 14. aprīlim normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veiks attālināti. Klientu apkalpošanas centrs, pašvaldības administrācija tiek slēgta klātienes apmeklējumiem. Pagaidām kases darbs tiek nodrošināts, ievērojot īpašus piesardzības pasākumus.

Klientu apkalpošana, dokumentu pieņemšana un izskatīšana tiks nodrošināta elektroniskā saziņā un pa tālruni. Izņēmuma gadījumos iespējams vienoties ar domes darbiniekiem par klātienes tikšanos, tomēr aicinām rūpīgi izvērtēt jebkādu klātienes konsultāciju nepieciešamību un sazināties galvenokārt telefoniski vai elektroniski. Dokumentus iespējams atstāt arī administrācijas pastkastītē (pie ēkas Rīgas ielā 13, Varakļānos), norādot tālruņa nr. atzvana veikšanai.

Lasīt tālāk: IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI: PAŠVALDĪBAS IESTĀŽU DARBA ORGANIZĀCIJA ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2020”

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2020”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Šogad konkurss “Sējējs” notiek 27. reizi. Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, visu konkursa pretendentu vērtēšana šogad notiks attālināti.

Lasīt tālāk: Aicinām pieteikties Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2020”

Pašvaldības mājīpašuma Miera ielā 12, Varakļānos

Varakļānu novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000054750, Rīgas ielā 13, Varakļānos, rīko pašvaldības mājīpašuma Miera ielā 12, Varakļānos,

Varakļānu novadā, kadastra numurs 7017 501 0075, mutisku izsoli ar augšupejošu soli. Nekustamais īpašums sastāv no divstāvu dzīvojamās mājas

bez zemes ar kadastra apzīmējumu 7017 001 0609 008, un kopējo platību 315,3 m2t.sk., dzīvojamā platība - 123 m2.

Lasīt tālāk: Pašvaldības mājīpašuma Miera ielā 12, Varakļānos

Murmastienes bibliotēkas

Murmastienes bibliotēkas

klātienes darba atsākšana

Murmastienes bibliotēkā no 19.05.2020.g. atvērtas durvis lasītāju klātienes apmeklējumiem. Piesardzības nolūkos tiks ieviesti dažādi ierobežojumi.

Cienījamie apmeklētāji!

1.     Gadījumā, ja ir slikta pašsajūta, lūdzu, atbildīgi izvērtējiet bibliotēkas apmeklēšanas nepieciešamību, sargiet sevi un līdzcilvēkus! Zvaniet un veiciet grāmatu pasūtījumu, tās rezervējot,  vienojoties par to saņemšanu drošā bezkontakta ceļā ārpus bibliotēkas telpām.

2.     Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes.

3.  Bibliotēkā vienlaicīgi var atrasties 5 apmeklētāji nodrošinot divu metru distances ievērošanu starp apmeklētājiem, kā arī  apmeklētājiem un darbinieku, izņemot gadījumus, ja personas dzīvo vienā mājsaimniecībā. Personu drūzmēšanās pie ieejas, izejas un citās telpās netiek pieļauta.

4.     Ienākot bibliotēkā, jānodod grāmatas un žurnāli, kur tie tiks ievietoti karantīnā pirms ievietošanas plauktos vai izsniegšanas lasītājiem. Pēc tam jādezinficē rokas un var doties izvēlēties jaunu lasāmvielu.  Pie ieejas būs izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi apmeklētājiem.

5.     Bibliotēkas datori paredzēti tikai noteiktu darbu veikšanai (e-pastu sūtīšana, sludinājumu caurlūkošana, rēķinu samaksa internetbankā, utml.), nevis izklaidei. Jāievēro 30 minūšu uzturēšanās laiks bibliotēkā, kā arī jādezinficē rokas.

6.     Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkā, vēlams grāmatas rezervēt jau iepriekš caur elektronisko katalogu vai pa telefonu:

elektroniskajā katalogā: https://madona.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx

 rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.     zvanot uz tel. 64825343 vai 26167907

7.   Publiskie pasākumi bibliotēkā nenotiks.

8.  Bibliotēkas darbiniekiem ir tiesības neapkalpot un lūgt atstāt bibliotēkas telpas apmeklētājiem ar elpošanas ceļu slimību pazīmēm, tāpat arī lūgums ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu.

9.  Lai pasargātu cits citu no inficēšanās, bibliotēka ievēros sanitārās drošības noteikumus. Notiks arī regulāra telpu, virsmu, inventāra un grāmatu dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana.

Visiem veselību vēlot, Murmastienes bibliotēkas vadītāja Terēze Ivenkova