Jaunumi

Vakance

INSPEKTORS

DARBA APRAKSTS

Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības policija

Reģ.nr. 40900040157

aicina darbā uz nenoteiktu laiku
inspektoru

(profesijas kods pēc klasifikatora 3355 14)

Amata vienību skaits - 2

Lasīt tālāk: Vakance

Aicinām uz konferenci ''Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!'

Konference vizualis

Aicinām REZERVĒT DATUMU

“Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju" 

projekta konferencei

''Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!''.

Piektdiena, 1. marts, 2024

Koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12-1, Cēsis

Lasīt tālāk: Aicinām uz konferenci ''Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!'

Sākas pieteikšanās skolēnu erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments"

Sākas pieteikšanās skolēnu erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments"

Publicitates foto 1 

No 12. līdz 24. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas dalībai ikgadējā AS "Latvenergo" rīkotajā Vislatvijas erudīcijas konkursā "FIZMIX Eksperiments", kurš šogad norisinās jau 29. reizi. Konkursa fokusā ir nākotnes enerģija, aicinot izzināt mūsu planētas resursus un to potenciālo pielietojumu nākotnē. Konkurss noslēgsies 13. aprīlī, kad Rīgā, ATTA centrā, norisināsies Latvijas Fizikas festivāls.

Lasīt tālāk: Sākas pieteikšanās skolēnu erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments"

Vidzemes plānošanas reģions aicina darbā Projekta ekspertu/-i daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas jautājumos

Projekta eksperts/-e daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas jautājumos

RenoWave vakance

Vidzemes plānošanas reģions, reģistrācijas Nr. 90002180246, (turpmāk arī - VPR) savas kompetences ietvaros nodrošina reģiona attīstības plānošanu, koordināciju, pašvaldību un citu valsts pārvaldes iestāžu sadarbību. VPR ir Vidzemes attīstības vadības organizācija, kura pārstāv Vidzemes iedzīvotāju intereses un īsteno Attīstības programmā balstītas, reģiona attīstībai svarīgas iniciatīvas un projektus http://www.vidzeme.lv/lv/ Kopš 2021. gada 1. jūlija Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā ietilpst šādas pašvaldības – Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Ogres, Saulkrastu, Smiltenes, Valmieras, Valkas un Varakļānu novada pašvaldība. Šobrīd viens no VPR īstenotajiem projektiem ir “RenoWave”, kura ietvaros tiks izveidota vienas pieturas aģentūra ar mērķi sniegt konsultatīvo atbalstu iedzīvotājiem par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu. Aicinām savā komandā pievienoties Projekta ekspertu/-i daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas jautājumos.

Lasīt tālāk: Vidzemes plānošanas reģions aicina darbā Projekta ekspertu/-i daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas...

Par (iz)braucieniem Demokrātijas ekspresī februārī un martā Vidzemē

DA VNF DemokratijasEkspresis

Lai nevalstiskās organizācijas (NVO) un kopienu līderi, aktīvie iedzīvotāji uzzinātu par NVO īstenotajiem līdzdalības veidiem Latvijā, un atklātu, kā tikt pie jaunajiem līderiem savās NVO (vai pašiem par tādiem kļūt), tad 22., 27., 29. februārī un 7.martā notiks Demokrātijas (iz)braucieni. Ekspreša braucēji – NVO un aktīvie iedzīvotāji – tīklosies un iepazīsies gan Demokrātijas ekspresī - autobusā kopā ar Uģi Melderi, gan braucienu galapunktos iepazīs īstenotos NVO līdzdalības veidus novadu fondos un uzzinās par jauno līderu izvēles principiem zemessardzē.

Lasīt tālāk: Par (iz)braucieniem Demokrātijas ekspresī februārī un martā Vidzemē