MĒRĶIS
Paplašināt Baltijas valstu piļu un muižu asociāciju sadarbību ar kopīgām sportiskām aktivitātēm.
Veselīgi, mērķtiecīgi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku kopā ar saviem un citiem kolēģiem. Noskaidrot sportiskākos un saliedētākos piļu un muižu kolektīvus.

LAIKS UN VIETA
Turnīrs notiek 2019. gada 6.augustā Varakļānu muižas pilī, Pils ielā 29, Varakļānos. Sacensību sākums plkst.12:00. Informāciju skatīt Pielikumā.

TURNĪRA VADĪBA
Turnīra sagatavošanu un kopējo vadību nodrošina Varakļānu novada pašvaldība un Varakļānu muižas pils kolektīvs. Kontaktpersona Turnīra organizācijas jautājumos Terese Korsaka – tālr.
29359242.

TURNĪRA DALĪBNIEKI
Muižnieku turnīrā piedalās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas piļu un muižu asociācijas ar savām komandām. Vienas komandas sastāvā 5 dalībnieki (vēlams gan dāmas, gan kungi). Katrs Turnīra dalībnieks personīgi uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli un spējām piedalīties sacensībās.

TURNĪRA AKTIVITĀTES
Turnīrā ir gan komandu, gan individuālās sporta aktivitātes.

VĒRTĒŠANA
Turnīra aktivitātes vērtē ar punktu sistēmu. Ar īpašām balvām atzīmē 3 komandas ar lielāko punktu skaitu. Pārējiem pasniedz veicināšanas balvas.

APBALVOŠANA
Sportiskākos un atraktīvākos kolektīvus apbalvo ar speciāli šim pasākumam sagādātām balvām.

PIETEIKŠANĀS TURNĪRAM
Muižu komandas turnīram piesakās līdz 2019. gada 29. jūlijam, iepriekš sazinoties ar
Varakļānu muižas pils kolektīvu un nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot pils vai muižas nosaukumu un dalībnieku vārdus un
uzvārdus.

DALĪBAS MAKSA
Dalības maksa ir noteikta saskaņā ar Turnīra izmaksu tāmi un tā ir 15,00 EUR no katra turnīra dalībnieka. Dalības maksa par piedalīšanos turnīrā jāieskaita Varakļānu novada pašvaldības kontā līdz 31.07.2019., informāciju skatīt Pielikumā.

PAPILDINFORMĀCIJA
Nakšņošanai nodrošina telts vietas. Par naktsmājām viesnīcā vai viesu mājās skatīt informāciju Pielikumā.