2019. gada 18. jūnijs
Šodien vārdadienas svin Madis, Alberts

Projekts “Dzīvo brīvi”

Izglītības un Zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam ietvaros Varakļānu novada pašvaldība realizē projektu “Dzīvo brīvi.” Projektā ietilps neformālās izglītības plāna izveide Jauniešu centram “Aplis” un neformālās izglītības pilotprojekta realizācija. Jaunieši aktīvi izmanto projekta “Dzīvo brīvi” sniegtās iespējas apmeklējot improvizācijas nodarbības, piedaloties psihologa seminārā, kontakta un fokusa meistarklasē, dejas un kustību meistarklasē, paredzētas arī mīma meistarklases. Pēc katras nodarbības un meistarklases ir liels gandarījums par paveikto, jo ir iepazīts kaut kas jauns, mēģināts izkāpt no komforta zonas un iegūts pozitīvas enerģijas lādiņš.

logo logo1

 

 

 

 

bilde3bilde2bilde1

 

 

 

 

 

 

 

Nākot uz improvizācijas nodarbībām jaunieši zin, ka sastaps vienmēr smaidīgo un pozitīvo Arturu Gailīti un varēs ļauties fantāzijai. Kopā ar Arturu viņi ir izdomājuši arī nosaukumu, improvizācijas grupa ”Neieradīsies!” Jaunieši ar Arturu jūtas brīvi, nepiespiesti, līdz ar to arī sadarbība rit raiti.

Oktobra sākumā norisinājās 4 stundu garš psihologa seminārs, kuru vadīja Inga Gedrima. Inga veda visus vienā lielā ceļojumā, katram pašam pie sevis! Seminārs bija garš, tomēr tas pazibēja ātri, ar testu pildīšanu, ar labu vārdu izteikšanu, ar sevis paķidāšanu, ar jaunu pieredzi!

Oktobrī norisinājās Kontakta un fokusa meistarklase, pirmā, bet ne pēdējā! Guntis Trops jauniešus pārsteidza ar neizsīkstošu enerģiju un meistarklases beigās arī ar iespēju izmēģināt Sleckline. Cik Tev ir laba līdzsvara izjūta?

Decembrī mūs apciemoja burvīgā Liene Ķince, kura pasniedza Deju un kustību meistarklasi. Sajust savu ķermeni, sajust citu cilvēku…. uzticēties vai neuzticēties, uzņemties atbildību par to ko daru vai tomēr nē? Savādāka pieredze un iemaņas, tas arī ir pieskaitāms pie sevis izzināšanas un sevis saprašanas!

Šie četri mēneši ir bijuši aizraujoši un izaicinoši, nodarbības ir tik cik ir, bet jaunieši vēl vēl vairāk, jo lielāks prieks par to, ka “Dzīvot brīvi” varēs vēl līdz maija mēnesim!

Atbildēt

*

Protected by WP Anti Spam


_