2018. gada 23. jūlijs
Šodien vārdadienas svin Magda, Magone, Mērija

Sirsnīgs paldies SIA „GB Koks” par atbalstu Varakļānu novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Varakļānu novadu šajā projektā pārstāv Murmastienes pamatskola. Murmastienes pamatskolas skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 37 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Varakļānu novadam savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „GB Koks”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot tieši par SIA „GB Koks”, lielākā daļa Varakļānu novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šis uzņēmums nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā! SIA „GB Koks” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokapstrādi (zāģēšanu, ēvelēšanu un impregnēšanu).

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Varakļānu novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „GB Koks” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Varakļānu novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

Ar cieņu –
“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa

Atbildēt

*

Protected by WP Anti Spam


_